Найкращі пляжі США


Найкращі пляжі США

про пляж

насправді виявилися набагато більш серйозними через зміну навколишнього середовища, повністю змінюючи берегову лінію за надзвичайно швидкими цінами. Деякі приблизні дані пояснюють, що половина піщаного узбережжя Землі зникла до 2100 року через підвищення рівня води, що керується зміною клімату.

Піщане узбережжя населяє приблизно одну 3-ю берегової лінії в усьому світі. Ці узбережжя насправді є визначними для розваг, відіграючи важливі фінансові та соціальні ролі, часто керуючи регіональними туристичними ринками. Щоб підтримувати ці види використання, на деяких узбережжях фактично створені засоби, як-от повідомлення рятувальників, змінні приміщення, зливи, бари та халупи. Вони також можуть мати дружні місця (наприклад, готелі, табори, курорти, а також заклади харчування) поблизу або навіть нерухомість, кожна для сезонних місцевих жителів і довгострокова.

саме де насправді знаходиться провідна берегова лінія США

Насправді літній час неофіційно настає прямо нижче, а також багато людей в Уніфікованих умовах готуються до повернення до польоту, кермування по пересіченій місцевості, а також насичення сонячним світлом після того, як пандемічні подорожі готуються практично до кожного США 2020 року.Поряд із збільшенням кількості щеплень, а також зменшенням обмежень на подорожі, цей літній відпочинок на піску насправді стане набагато можливим цього року.
Якщо ви хочете створити свій мандрівний запуск на вершині узбережжя в Сполучених Штатах, острів Гаваї — це те місце, куди вам доведеться піти, згідно з д-ром Стівеном Лезерманом, якого також називають доктором Береговою лінією.

Саме там ви відкриєте для себе Hapuna Coastline Condition Playground, який займає перше місце з його  США 10 провідних берегових ліній США на 2021 рік.
Лезерман насправді є викладачем, а також керівником дослідження Lab for Seaside Research у Fla Worldwide College. Він фактично оцінив узбережжя по всій країні, тому що 1991 року.
Його п’ятдесят вимог складаються з м’якості піску, рівня температури посипання, різноманітності теплих часів, а також розміру згубних хвиль. Незважаючи на те, що протягом багатьох років він здійснив подорож до узбережжя в рамках Уніфікованих умов, Лезерман багато в чому покладався на те, щоб зв’язатися з різними узбережжями, щоб дізнатися про їхню проблему під час пандемії.

10 провідних берегових ліній на 2021 рік

Чемпіоном останнього року насправді був ігровий майданчик Grayton Coastline Condition Playground на узбережжі Санта-Роза, Флорида. Однак Гаваї зазвичай очолюють список Лезермана. Ігровий майданчик Kailua Coastline на острові Оаху, а також узбережжя затоки Капалуа на острові Мауї зайняли провідні місця у 2019 і 2018 роках.
Окрім Гавайських островів, у цьогорічній лідируючій 10-ці є відомі Нью-Йорк, Північна Кароліна, Флорида, Каліфорнія, Південний Массачусетс та Кароліна.

1. Ігровий майданчик у стані берегової лінії Хапуна, острів Гаваї
2. Coopers Coastline, Southampton, Brand-brand New York
3. Окракок, рятувальна берегова лінія, зовнішні фінансові установи, Північна Кароліна
4. Ігровий майданчик на острові Сент-Джордж, регіон Франклін, Фла Панхандл
5. Lighthouse Coastline, Бакстон, Зовнішні фінансові установи Північної Кароліни
6. Боріться з узбережжям Каханамоку, Оаху, Гаваї
7. Ігровий майданчик на острові Каладесі, Данідін/Кліруотер, Флорида
8. Берегова лінія Коронадо, Сан-Дієго, Каліфорнія
9. Beachwalker Playground, Kiawah Island, Південна Кароліна
10. Coastline Protector Coastline, Peninsula Cod, штат Массачусетс